Aldatan Erkekler

Aldatmayan erkek yoktur yargısı, toplumun büyük bir kesiminde kanıksanmış ve öyle ki, doğal karşılanmaya bile başlanmıştır. Yine de bazı sorunlar, tartışmalar ve hatta boşanmalar olmuyor değildir. Peki, itiraf etmeyen, ama sayılarının çok olduğu bilinen bu aldatan erkekler kimlerdir? Aldatan 4 tip erkeği  açıklıyorum…

1-Birlikteliğin kâğıt üzerine atılan bir imza ile tescillenmesi, yazık ki aldatma ve aldatılmanın önüne geçmek için yeterli değildir. Bir erkek ki, evliliğinden önce pek çok farklı kadınla birlikte olmuş ve bunu yaşam biçimi hâline sokmuş; evlendikten sonra değişmesi, bu alışkanlıklarından vazgeçmesi beklenebilir mi? Belli bir zaman için belki, ama bu, daimi bir sadakati getirmeyecektir.

2-Yaşadığı ilişkide öyle ya da böyle mecbur bırakılan, daha kesin bir ifadeyle, ilişkisini götürmekte isteksiz olan erkekler, aldatma konusunda hevesli ve meyillidirler.

3-Partneriyle iletişim kuramayan ve sosyal açıdan herhangi bir ortak nokta bulamayan erkekler de eşlerini aldatmak için sağlam bir bahaneleri olduğunu düşünüyorlar.

4-Eşini ne denli severse sevsin, çevresinden çabucak etkilenen ve birtakım şeyleri gösterme çabasına giren erkeklerse, sonradan pişman olacaklarını bildikleri hâlde aldatmaktan geri durmazlar.

Yazar: dilaratoker

1 thought on “Aldatan Erkekler

    Wilfredo Fiorella

    (Eylül 21, 2017 - 5:44 pm)

    I do agree with all of the ideas you’ve presented in your post. They are very convincing and will certainly work. Still, the posts are very short for beginners. Could you please extend them a little from next time? Thanks for the post.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir