Regl Sendromunun Erkekler Üzerindekİ Etkisi

 

“Bilgisayar oyununda o geçemediğin yeri geçebildiğin saniye elektirikler kesilmiş. kankaların erkek erkeğe dağıtmaya gittiğinde, annen seni ayşe teyzelerin torununun düğününe gitmen için darlamış. daha yeni aldığın arabanın, sen aldıktan hemen sonra bir üst modeli çıkmış. İş yerinde senden çok daha toy olan çocuk, senin üstün olarak başına getirilmiş. İddaa’da oynamayı unuttuğun kuponU tutturmuşsun. Evde yiyecek hiçbir şey kalmamış, internetin ödemediğin faturan yüzünden kesilmiş.

Eskiden aşık olduğun kız gitmiş, dünyada en kıl olduğun adamla evlenmeye karar vermiş, facebook’a “aşk1″ aşk2” adında 10 albüm fotoğraf yüklemiş. Ayrıca annen facebook almış, her fotoğrafının altına yorum yapmış.

Kız arkadaşın V yaka olayını abartmış, W dekolte vermiş. manitan baby talk yapmaktan, normal konuşmayı unutmuş, senin evine yerleşmiş, siyah perdelerini pembeleriyle değiştirmiş. Daha sen evlilik demeden, sana beğendiği pırlanta yüzüklerin fotoğraflarını yollamış.

Senelerdir giydiğin ve atmaya kıyamadığın adidas ayakkabılarını, komşunun köpeği parçalamış. Evine yeniden askerlik yapman gerektiğini belirten bir kağıt gelmiş…”

İşte regl sendromundayken biz bunların totali gibi hissediyoruz.

Bundan sonra anlayışınız için teşekkürler.

Yazar: dilaratoker

1 thought on “Regl Sendromunun Erkekler Üzerindekİ Etkisi

    Donn Kervin

    (Eylül 21, 2017 - 5:23 pm)

    I went over this web site and I conceive you have a lot of wonderful info , saved to favorites (:.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir