Sürekli Gereksiz Eleştiriye Maruz Kalınan 6 Şey

Halk arasında sürekli fazla gereksiz eleştiriye maruz kalan durumlar…

1. Babet çorap giyen erkekler

Babet çorap giyen erkekler

Şimdi bu görüntüyü görünce erkek adam babet çorap giymez diyo bir kısmımız. Ama abi erkekler napsın. Modaya uygun ayakkabıları giymek için gerekli olan çorap bu. Eee tamam bunu giymedin uzun çorap giydin heh krosun, biraz topuklu giydin o nasıl çorap öyle gözüküyo felan, çorap giymeseler ayak kokar? Söyleyin ne yapsın bu masumlar..

2. Sarı saçları olan kara kaşlı kızlar

Sarı saçları olan kara kaşlı kızlar

Yani doğrudur doğan görünümlü şahine benziyor olabilirler ama sizde üzmeyin abi kızları boyatmasınlar saçlarını.. Kız giriyo depresyona modifiyeye sokuyo kendini. Ee bazılarına da yakışmıyo değil hani.

3. Dişlere yorum yapanlar

Dişlere yorum yapanlar

Kız veya erkek farketmez dişlerini düzeltmek için taktırıyo teli 3 5 ay neyse geziyo böyle hemen dalga konusu ee sen bide tedavi bitince gelsene güzelim.. O zamanda yorum yapabilecekmisin bakalım. Ama aslında dişleri bozuk, yamuk vs olanlarla dalga geçilmemeli. Kimse siz onu beğenin diye yaratılmadı bi kere..

4. Çarpık bacaklılar

Çarpık bacaklılar

Kimseye nasıl bir bacağa sahip olmak istersin diyede sormuyorlar.. Yürüme ihtiyacımı karşılıyomu karşılıyo daha ne.. Her kör satıcının da bir kör alıcısı vardır ayrıca.

5. Dolgu topuklu kızlarımız

Dolgu topuklu kızlarımız

Kızla dalga geç kısa diye kız biraz boyunu uzatmak için giysin dolgu topuğu bide öyle burun kıvır oldumu şimdi. Ne yapsın kız incecik topuklu giyse yürümesi ne kadar zor sen biliyomusun..

6. Arka ceplerine telefon koyanlar

Arka ceplerine telefon koyanlar

Bunu genelde kızlar yapıyor diye birşey yok. Erkeklerde yapıyor abicim. Yeni moda pantolanlar dar oluyor. Napsın şimdi fabrika öyle üretmiş pantolonu şortu ön cebe bırak elini parmağını zor sokuyosun. Telefonu ön cebe koymak ne haddine. Arka cebe telefon koyan kızlara hemen damga vurmayın kezban diye, bi düşünün…

Sürekli Gereksiz Eleştiriye Maruz Kalınan 6 Şey” üzerine 9 yorum

  1. Thanks for giving your ideas on this blog. Likewise, a fairy tale regarding the banking institutions intentions when talking about foreclosures is that the traditional bank will not take my payments. There is a fair bit of time the bank can take payments occasionally. If you are too deep within the hole, they’re going to commonly require that you pay the payment in full. However, that doesn’t mean that they will have any sort of repayments at all. When you and the traditional bank can find a way to work something out, the particular foreclosure method may stop. However, in the event you continue to neglect payments within the new plan, the property foreclosure process can just pick up from where it was left off.
    http://www.sexybang.top/gal/2096.html
    http://www.sexybang.top/gal/9067.html
    http://mishushinavoq.tumblr.com/
    http://skytx.fr/showthread.php?tid=156977&pid=159938#pid159938

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir